מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות – אתר חברת Webgroup

חברת Webgroup  (להלן: "החברה") מתייחסת בכבוד רב לפרטיות הגולשים באתר האינטרנט אותו היא מנהלת ומפעילה (להלן: "האתר") ושומרת עליה.
מדיניות הפרטיות של האתר קובעת כיצד החברה משתמשת ומגנה על מידע שהגולשים באתר מוסרים לחברה בעת השימוש באתר. מטרת המדיניות להסביר מהם נוהגי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתר, וכיצד משתמשת החברה במידע, הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתר או הנאסף על-ידה בעת השימוש באתר. מאחר שהחברה מכבדת את פרטיות המשתמשים באתר, החליטה החברה לפרסם ולהבהיר את מדיניותה ביחס להגנת הפרטיות באתר, ככל שאפשר להבהיר במסגרת מסמך זה, והיא מתחייבת כלפי המשתמש לקיים מדיניות זו.השימוש בלשון זכר הינו למטרות נוחות בלבד; המידע כמובן רלבנטי ופונה לנשים וגברים כאחד.

אנא זכור: אינך חייב למסור כל מידע, והחוק אינו מחייב אותך למסור כל מידע, אולם אי מסירת המידע תמנע ממך שימוש בחלק משירותי האתר.

פרטיות המידע:

החברה מחויבת להבטיח כי הפרטיות שלך מוגנת. אם יתבקש ממך מידע אישי כלשהו בעת השימוש באתר זה, המידע ישמש אך ורק בהתאם למדיניות הפרטיות המוצהרת באתר בדף זה. מדיניות הפרטיות עשויה להשתנות מעת לעת והדבר יתבטא בדף זה. אנו ממליצים לבדוק דף זה מעת לעת כדי לוודא שהשינויים במדיניות הפרטיות מקובלים עליך. מדיניות זו היא הקובעת החל מחודש ינואר 2014.

איזה מידע נאסף:

בעת שימוש בשירותי האתר נאסף מידע עליך. חלק מהמידע הינו מידע שאתה מוסר ביודעין וזהו מידע שמזהה אותך באופן אישי, לרבות בשמך, בכתובתך ופרטים נוספים שמסרת. חלק מהמידע אינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר ביחד עם פרטיך. זהו מידע סטטיסטי ומצטבר, לרבות העמודים שבהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, כתובת האינטרנט (IP ) שממנה פנית וכדומה.

אנו עשויים לאסוף את המידע הבא:

 • שם פרטי ומשפחה.
 • פרטים אודות עיסוקך ומקצועך.
 • פרטים ליצירת קשר כולל כתובת דואר אלקטרוני.
 • באילו דפים באתר ביקרת, מה ביקשת באתר.
 • מידע הקשור לתקשורת שהייתה בין הגולש לבין החברה באמצעות האתר

מה אנו עושים עם המידע שאנו אוספים:

השימוש במידע שנאסף, ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין. אנו שומרים את הנתונים עבור פניות עתידיות שלך וכדי לספק לך שירות טוב יותר. אנו עשויים להשתמש במידע כדי להודיע לך באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני ו/או פרטים נוספים שסיפקת על מוצרים חדשים, מבצעים, אירועים ולעניין אותך בפעילויות שאנו עורכים ובכל מידע אחר שאנו חושבים שאתה עשוי למצוא בו עניין. אנו עשויים להשתמש במידע כדי להציע לך שיתופי פעולה מסוגים שונים, אנו עשויים להשתמש במידע כדי לשפר את המוצרים והשירותים שלנו. אנו עשויים לפנות אליך באמצעות המידע שסיפקת למטרות של שירות לקוחות ו/או מחקרי שוק. אנו עשויים לחזור אליך באמצעות מידע זה כדי לענות על שאלותיך ולסייע לך בדרכים אחרות, על פי צרכיך ורצונותיך.

אבטחת מידע:

החברה דואגת כי מערכותיה ואתריה יתנהלו תחת רמה נאותה של אבטחת מידע. יחד עם זאת, יש להבין כי בעוד אבטחת המידע מצמצמת את הסיכונים לחדירה בלתי מורשית למחשביה ואתריה, הרי שאין בהם כדי להעניק חסינות מוחלטת בכל תנאי מפני חדירה כאמור. מפעילי האתר אינם מתחייבים כי השירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי מורשית למידע המאוחסן בהם.

זכות לעיין במידע:

על פי סעיף 13 לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981, כל אדם זכאי לעיין בעצמו או על ידי בא כוחו שהרשהו בכתב או על ידי אפוטרופסו, במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעלים של מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו כליל. פנייה כזו יש להפנות אל: info@webgroup.co.il או באמצעות פקס מס. 03-5780814 או בדואר רגיל אל: webgroup, מגדלי ב.ס.ר 4, מצדה 7 בני ברק

Cookies – 'עוגיות':

מפעילי האתר משתמשים ב – 'עוגיות’ (cookies) לצרכים שונים, לרבות תפעולו השוטף והתקין, כולל איסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לצורך אימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצרכי אבטחת מידע. ה – 'עוגיות' הינן קבצי טקסט, שהדפדפן שלך יוצר לפי פקודה ממחשבי האתר. חלק מהעוגיות יפקעו כאשר תסגור את הדפדפן ואחרות נשמרות על גבי הכונן הקשיח במחשב שלך. ה – 'עוגיות' עשויות להכיל מידע כדוגמת הדפים שבהם ביקרת, משך הזמן ששהית באתר, מהיכן הגעת אל האתר, מדורים ומידע שאתה מבקש לראות בעת הכניסה לאתר ועוד. הם יכולים גם לייתר את הצורך בהזנת פרטיך בכל פעם שאתה מבקר מחדש במדורים באתר המחייבים רישום. המידע ב- 'עוגיות' הינו מוצפן, ומפעילי האתר נוקטים אמצעי זהירות כדי להבטיח שרק מחשבי האתר יוכלו לקרוא ולהבין את המידע האגור בהם.

אם אינך רוצה לקבל 'עוגיות' תוכל למנוע את קבלתן על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן שלך. כדי לעשות זאת עליך להיוועץ בקובץ העזרה של הדפדפן. אנא זכור כי נטרול העוגיות עלול לגרום לכך שלא תוכל להשתמש בחלק מהשירותים והתכונות באתר או באתרי אינטרנט אחרים. כמו כן באפשרותך למחוק את ה-'עוגיות' מהמחשב שלך בכל רגע נתון. אנו מציעים כי מחיקת ה -'עוגיות' תתבצע רק אם אתה משוכנע שאינך רוצה שהפונקציות באתר יותאמו להעדפותיך. מאחר שה – 'עוגיות' מייתרות לעתים את הצורך להזין שמות משתמש וסיסמאות, אל תמחק אותן אלא אם כן הבטחת קודם כל כי הפרטים הדרושים נרשמו במקום בטוח לשם שימוש עתידי באתר.

קישורים לאתרים אחרים

באתר תמצא לעתים קישורים לאתרים אחרים שבהם אתה עשוי למצוא עניין. אנא זכור כי ברגע שהשתמשת בקישורים אלה ועברת לאתרים אחרים, חיצוניים לאתר החברה, שעליהם אין לחברה שליטה. מטבע הדברים אין החברה יכולה להיות אחראית להגנה על פרטיות המידע שתספק לאתרים אלה תוך ביקור בהם. ברצוננו להדגיש כי ביקורים באתרים אלה אינם נשלטים על ידי מדיניות הפרטיות של החברה. יש לנקוט באמצעי זהירות בגלישה באתרים ולבדוק את מדיניות הפרטיות והצהרת הפרטיות של כל אתר.

מסירת מידע לצד שלישי

פרטיך האישיים והמידע שנאסף על פעילותך באתר, ככל שפרטים אלה מזהים אותך באופן אישי, לא יימסרו לצד שלישי אלא במקרים מסוימים, כלהלן:

 • במקרה שתיקח חלק בפעילויות תוכן של צד שלישי, או בפעילויות המשותפות לאתר החברה ולצד שלישי המוצגות באתר החברה. במקרים אלה יועבר לשותפים אלה המידע הדרוש להם לשם ניהל פעילות התוכן הרלבנטית ושמירת הקשר איתך.
 • במקרה שתפר את תנאי השימוש באתר, ו/או את תקנון האתר ו/או את הוראות הסכם ההצטרפות לאתר ו/או התנאים לקבלת השירותים הניתנים באתר, או אם תבצע באמצעות האתר ו/או בקשר עם האתר, פעולות הנחזות כמנוגדות לדין, או ניסיון לבצע פעולות כאלה, יהיו מפעילי האתר רשאים למסור את המידע לפי הנדרש.
 • אם החברה תארגן את פעילות האתר במסגרת תאגיד אחר, וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתר עם פעילותו של צד שלישי, היא תורשה להעביר לכל אחד מהגופים שלעיל העתק מן המידע שנאגר אודותיך באתר ו/או כל מידע סטטיסטי שבידיה, ובלבד שגופים אלה יקבלו על עצמם את הוראות מדיניות הפרטיות כפי שמופיעות בדף זה.
 • אם החברה תמכור או תעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתר לתאגיד כלשהו, ו/או במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתר עם פעילותו של צד שלישי כלשהו, ובלבד שאלה יקבלו על עצמם את הוראות מדיניות הפרטיות כפי שמופיעות בדף זה.
 • אם יתקבל בידי מפעילי האתר צו שיפוטי המורה להם למסור את המידע אודותיך או פרטים מתוכו לצד שלישי.
 • במסגרת כל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה, הליך משפטי, אם יהיו כאלה, בינך לבין מפעילי האתר.
 • בכל מקרה שבו יסברו מפעילי האתר כי מסירת המידע נחוצה כדי למנוע נזק משמעותי לך ו/או לכל גורם אחר לרבות כל צד שלישי כלשהו.
 • האתר יאפשר לך לעשות שימוש באפליקציות ויישומים שונים באתרי החברה, או גם באתרים אחרים (כגון אתר רשת חברתית Facebook), אשר עשויות ליידע צדדים שלישיים, לרבות גולשים אחרים באתרי רשתות חברתיות, על כך שנחשפת או קראת תכנים מסוימים שפורסמו באתר. מובהר בזה, כי בעצם אישור האפליקציה או היישום הרלוונטי על ידך, הנך מאשר כי הובא הדבר לידיעתך וכי לא תהיה לך כל טענה כלפי החברה בעניין זה.
  אנו מאחלים לך גלישה נעימה ופורייה באתר ונשמח להיות איתך בקשר. צוות מפעילי האתר וחברת webgroup
דילוג לתוכן